Leidingsploeg

Dit jaar zijn we er weer met een FANTASTISCHE leidingsploeg van 12 gemotiveerde leiders en leidsters die elke zondag klaarstaan om jullie kinderen het jaar van hun leven te geven.

 

De indeling voor dit jaar :

Rispels

Jana Wolfs

3de jaar leiding

Tel : 0471/54.46.32

E-mail: jana@chiromariakerke.be

Rakwi

Floris Liekens

3de jaar leiding

Tel: 0478/39.94.92

E-mail: floris@chiromariakerke.be

Nils Blomme

1ste jaar leiding

Tel: 0492/95.28.00

E-mail: nils@chiromariakerke.be

Kato Hoogstoel

1ste jaar leiding

Tel: 0485/16.37.27

E-mail: kato@chiromariakerke.be

Michiel Jongbloet

3de jaar leiding

Tel: 0493/54.97.90

E-mail: michiel@chiromariakerke.be

Tito

Emma Gheysen

1ste jaar leiding

Tel: 0493/75.71.42

E-mail: emma@chiromariakerke.be

Keti

Sander Ghysel (Hoofdleider)

5de jaar leiding

Tel: 0495/85.40.23

E-mail: sander@chiromariakerke.be

Aspi

Jens Coucke (Hoofdleider)

3de jaar leiding

Tel : 0499/08.44.18

E-mail: jens@chiromariakerke.be

Megan Vinter

1ste jaar leiding

Tel: 0496/71.31.28

E-mail: megan@chiromariakerke.be

Robbe Ponjaert

1ste jaar leiding

Tel: 0468/33.18.92

E-mail: robbe@chiromariakerke.be

Milou Van Overloop

3de jaar leiding

Tel: 0488/98.19.29

E-mail: milou@chiromariakerke.be

Roemer Vuerstaek

3de jaar leiding

Tel: 0470/31.93.84

E-mail : roemer@chiromariakerke.be