Leidingsploeg

Leidingsploeg

Dit jaar zijn we er weer met een FANTASTISCHE leidingsploeg van 14 gemotiveerde leiders en leidsters die elke zondag klaarstaan om jullie kinderen het jaar van hun leven te geven.

 

De indeling voor dit jaar :

Ribbels:

Yrsa Coucke

1ste jaar leiding

Tel.: 0494/58.09.09

Email:

yrsa@chiromariakerke.be

Kato Hoogstoel

2de jaar leiding

Tel: 0485/16.37.27

E-mail: kato@chiromariakerke.be

Nils Blomme

2de jaar leiding

Tel: 0492/95.28.00

E-mail: nils@chiromariakerke.be

Speelclub:

Emma Gheysen

2de jaar leiding

Tel: 0493/75.71.42

E-mail: emma@chiromariakerke.be

Jens Coucke (groepsleider)

4de jaar leiding

Tel : 0499/08.44.18

E-mail: jens@chiromariakerke.be

Liv Persyn

1ste jaar leiding

Tel.: 0497/33.80.66

Email: liv@chiromariakerke.be

 

Rakwi:

Robbe Ponjaert

2de jaar leiding

Tel: 0468/33.18.92

E-mail: robbe@chiromariakerke.be

Sander Lambert

1ste jaar leiding

Tel.: 0471/03.27.16

Email:

sanderl@chiromariakerke.be

Broos Labaere

1ste jaar leiding

Tel.: 0493/52.08.09

Email:

broos@chiromariakerke.be

Tito:

Sander Ghysel (groepsleider)

6de jaar leiding

Tel: 0495/85.40.23

E-mail: sander@chiromariakerke.be

Michiel Jongbloet

4de jaar leiding

Tel: 0493/54.97.90

E-mail: michiel@chiromariakerke.be

Floris Liekens

4de jaar leiding

Tel: 0478/39.94.92

E-mail: floris@chiromariakerke.be

Keti:

Megan Vinter (groepsleidster in spé)

2de jaar leiding

Tel: 0496/71.31.28

E-mail: megan@chiromariakerke.be

Jana Wolfs

4de jaar leiding

Tel : 0471/54.46.32

E-mail: jana@chiromariakerke.be

Email: groepsleiding@chiromariakerke.be

Call us: Sander: +32495854023 Jens: +32499084418

Copyright @ All Rights Reserved